Jak dodać ogłoszenie? Ekspresowy poradnik dla Ciebie!

Internet daje nam wiele możliwości, jeśli chodzi o zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży, kupna, wymiany, itd. Warto poszukać platformy, na której można wystawiać oferty w sposób szybki, łatwy i darmowy.

Samochód, meble, nieruchomość, używana odzież, sprzęt domowy, książki… Te i wiele innych przedmiotów w każdej chwili możemy zechcieć (bądź będziemy musieli) sprzedać lub kupić. O ile kupującym z reguły wystarczy wejść na portal i przejrzeć interesujące ich otoczenia, o tyle, jeśli chcemy coś sprzedać przez internet, napotkać możemy pewne bariery. Niektóre portale ogłoszeniowe wymagają opłaty za zamieszczenie oferty, inne mają nieprzyjazny interfejs. Na szczęście, łatwo można znaleźć rozwiązanie tych problemów, korzystając z https://sprzedawacz.pl/.

Dodawanie ogłoszeń – szybko i wygodnie

Na sprzedawacz.pl w prawie każdej kategorii, jaka jest do wyboru, standardowe ogłoszenie można wystawić bezpłatnie. Nie tylko usprawnia to cały proces, ale też stanowi wielką korzyść dla osób, które pragną coś sprzedać, by podreperować domowy budżet. Wszyscy, którym zależy na szybszej sprzedaży lub dotarciu do większej liczby zainteresowanych kupnem, skorzystać mogą z jednej z kilku opcji promocji ogłoszenia. Ceny takich wyróżnień uzależnione są od wybranego działu i formy promowania – niektóre kategorie są płatne.

Aby zamieścić swoją ofertą na sprzedawacz.pl, wystarczy przejść do formularza dodawania ogłoszeń, wybierać kategorię, wypełnić odpowiednie pola i dodać zdjęcia. Nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać swoje imię i adres e-mail, na który wysłany zostanie mail aktywacyjny do ogłoszenia. Można też wystawiać ogłoszenia z telefonu z Androidem, dzięki aplikacji mobilnej. Interfejs jest bardzo prosty oraz czytelny.

Ogłoszenie – jak długo jest aktywne?

Początkowo każde ogłoszenie na łamach sprzedawacz.pl zamieszczane jest na okres 45 dni. W tym czasie można je swobodnie edytować (z pomocą wspomnianego wyżej linka aktywacyjnego) lub wcześniej zakończyć w razie zdezaktualizowania. Po upływie 45 dni pojawia się możliwość bezpłatnego wznowienia oferty na kolejny taki sam okres. 

Co ważne, na sprzedawacz.pl swoje ogłoszenia zamieszczać mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Liczba ogłoszeń w ramach poszczególnych kategorii nie jest w żaden sposób ograniczana. Na platformie tej nie wolno jedynie publikować duplikatów ofert.

Zostaw komentarz