Pomysły na firmowy event w nowoczesnym stylu

Każdy świadomy pracodawca wie, że integracja pracowników ma ogromny wpływ na efektywność zespołu. Zamiast inwestować w kolejne szkolenie motywacyjne, zaskocz swój team oryginalnym, firmowym eventem. Podpowiadamy, jak zapewnić uczestnikom świetną zabawę i podnieść morale zespołu!

Rywalizacja na dmuchańcach

Dmuchane zamki, zjeżdżalnie i tory przeszkód kojarzą nam się przede wszystkim z atrakcjami dla dzieci. Tymczasem producenci tego typu konstrukcji mają bogatą ofertę także dla dorosłych. Szczególne zainteresowanie wzbudzają urządzenia do rywalizacji dla dorosłych, np. kręcący eliminator, rodeo czy ogromne piłkarzyki. Podczas takiej zabawy pracownicy mogą poczuć się znów dziećmi, a przy tym nie stracić przyjemnego dreszczyku związanego ze zdrową rywalizacją. Aktywność fizyczna i wyzwalane przez nią endorfiny też mają swój udział w budowaniu zaangażowanego zespołu.

 

Wspólny wypad na burgera

Wieczór w restauracji to klasyczny przykład integracji, którą lubią wszyscy pracownicy. Chyba, że znajdzie się taki, który pogardzi dobrym jedzeniem. Na szczęście to dość rzadkie przypadki. Problemem organizatorów takich firmowych eventów często okazuje się wybór miejsca. W końcu musi ono przypaść do gustu każdemu z uczestników integracji.

Zamiast formować obozy zwolenników kuchni śródziemnomorskiej i meksykańskiej, postaw na coś, co każdy chętnie zje – prawdziwego amerykańskiego burgera. Nie, nie proponujemy wypadku do fast-fooda! W prawdziwej burgerowni, takiej jak Pasibus, serwowane są wysokie jakości burgery Częstochowa. Do tego jest tu klimat, który sprzyja luźnym rozmowom i swobodnej integracji!

 

Kurs…, ale wcale nie BHP!

Twoi pracownicy przyzwyczaili się do nudnych szkoleń? Zorganizuj im kolejne! Tym razem jednak nie będzie ono miało nic wspólnego z nudnymi wywodami motywacyjnymi czy przekazywaniem informacji produktowych. Zaskocz swój zespół kursem, który nie ma nic wspólnego z pracą, np. kulinarnym. Wspólne gotowanie sprzyja integracji, spaja zespół, ale też relaksuje – oczywiście tylko wtedy, gdy Twoja firma nie prowadzi restauracji!

Kurs gotowania to nie jedyny pomysł na rozwijającą integrację. W zależności od preferencji i specyfiki grupy, możesz zorganizować np. kurs makijażu, majsterkowania, fotografii itp. Najlepiej wcześniej zorientuj się, jakie marzenia mają Twoi pracownicy!

 

Gokarty na odreagowanie stresu

Wyścig na gokartach to doskonała atrakcja dla tych, którzy lubią zastrzyk adrenaliny bez ryzyka, że zerwie się lina do bungee. Szybka jazda, częste zderzenia z innymi uczestnikami wyścigu, opcja wciśnięcia pedału gazu do podłogi – to możliwości, których nie mamy na co dzień, a o których skrycie marzymy, np. stojąc w korku ulicznym. Rywalizacja przyczynia się tutaj do zbudowania silnego i zmotywowanego teamu. Pozwala też odreagować stres i pozbyć się nagromadzonych, negatywnych emocji. To rozrywka dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku.

Najlepszy firmowy event to ten oryginalny. Nie obawiaj się więc zaskakiwać swoich pracowników! Z pewnością docenią Twoją inicjatywę i niebanalny pomysł na wspólną aktywność.

Zostaw komentarz