Na czym polega awaryjne otwieranie pojazdu?

Awaryjne otwieranie samochodu to usługa, o której wielu kierowców dowiaduje się dopiero w momencie, gdy przez chwilowe roztargnienie czy pośpiech pozostawią kluczyki wewnątrz swojego auta. W efekcie dochodzi do blokady zamka samochodowego, w konsekwencji czego nie ma możliwości dostania się do pojazdu. Na czym polega usługa awaryjnego otwierania samochodu i komu ją powierzyć?

Zatrzaśnięcie kluczyków w pojeździe – co zrobić?

Brak możliwości skorzystania z własnego auta może stanowić efekt zablokowania zamka w samochodzie, do którego doszło w wyniku pozostawiania w aucie kluczyków do pojazdu. To najczęstsza, choć nie jedyna przyczyna. Kierowcom przytrafiają się bowiem różne przypadki, takie jak chociażby zgubienie kluczyków samochodowych. Wraz z wystąpieniem niezbyt przyjemnego i problematycznego zdarzenia, pojawiają się jednocześnie zdenerwowanie i stres, które nie są najlepszymi doradcami. Co warto zrobić, gdy z różnych powodów nie możemy otworzyć drzwi własnego samochodu?

W pierwszej kolejności powinniśmy rozważyć możliwość skorzystania z kluczyków zapasowych. Być może ktoś z naszych bliskich może je nam dostarczyć? To rozwiązanie jest zdecydowanie najprostsze i najskuteczniejsze. Gdy jednak nie ma takiej opcji, kierowcy często podejmują się samodzielnej próby dostania się do auta, która zazwyczaj nie tylko kończy się pomyślnie, lecz nawet niekorzystnie, prowadząc do m.in. uszkodzeń karoserii.

Kogo wezwać do awaryjnego otwierania samochodu?

Odpowiedzią na problemy kierowców z dostaniem się do własnego auta jest awaryjne otwieranie samochodu. Jest to usługa, która znajduje się w ofercie Pogotowia zamkowego – https://www.pogotowie-zamkowe-sosnowiec-24h.pl/, czyli firmy o ponad 30 letnim doświadczeniu w branży ślusarskiej. Dzięki zatrudnianiu doskonale wykwalifikowanych specjalistów, stale doszkalających się z zakresu systemów zabezpieczeń montowanych w autach, wyposażonych w nowoczesne narzędzia, można liczyć na pomoc w dostaniu się do auta bez uszkodzeń delikatnej karoserii oraz innych części pojazdu.

Sposób na otworzenie zablokowanych drzwi auta

Awaryjne otwieranie samochodu to usługa ślusarska, która powinna być realizowana przez doświadczonych ślusarzy, posiadających odpowiednie, przystosowane do tego celu narzędzia. Ich zastosowanie w połączeniu z umiejętnościami fachowca sprawią, że drzwi pojazdu zostaną otworzone bez najmniejszych uszkodzeń. Wezwany do wykonania zlecenia specjalista w delikatny sposób doprowadzi do odgięcia drzwi, a następnie otworzy zamek samochodowy. Koszt wykonania takiej usługi jest nieduży w porównaniu do kosztów napraw, jakie będzie trzeba ponieść, decydując się na otwierania auta w nieprofesjonalny sposób.

 

Zostaw komentarz