Parking Balice – atrakcyjna cena. Zarezerwuj miejsce jeszcze dziś

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice to jeden z największych portów lotniczych w Polsce, który jest odwiedzany przez miliony pasażerów każdego roku. Z portu można polecieć do wielu państw w Europie i na świecie, dlatego korzystają z niego zarówno turyści krajowi, jak i zagraniczni.

Dojazd na lotnisko jest dogodny i kursują tam taksówki, jednak wiele osób preferuje transport własnym samochodem. Możliwość pozostawienia pojazdu na parkingu to bardzo dobra opcja zarówno dla osób latających w celach rekreacyjnych, jak i biznesowych. Jednak ze względu na dużą liczbę osób korzystających z lotniska, warto miejsce na parkingu Balice zarezerwować sobie odpowiednio wcześniej.

 

Parking Balice – jak zarezerwować miejsce?

 

Rezerwacja miejsca na parkingu przy porcie lotniczym Kraków-Balice jest bardzo prosta. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej NCA Parking. Wystarczy kliknąć w zakładkę rezerwacje, określić datę wjazdu i datę wyjazdu, a następnie kliknąć przycisk ZAREZERWUJ TERAZ. Jest to bardzo prosta i bardzo szybka metoda rezerwacji miejsca parkingowego, dzięki której możesz mieć pewność, że na pewno znajdzie się miejsce dla Twojego samochodu.

 

NCA parking Balice znajduje się w dogodnej lokalizacji, jedynie 500 metrów od terminalu lotniska. Co więcej, można skorzystać z bezpłatnego transferu parking-lotnisko i lotnisko-parking Balice. Cena rezerwacji parkingu ustalana jest indywidualnie w zależności od długości postoju samochodu na miejscu parkingowym.

 

Parking Balice – cena

 

Parking NCA Balice oferuje konkurencyjne ceny. Można pozostawić samochód na zarezerwowanym miejscu parkingowym już od 35 zł za cały dzień i od 90 zł za tydzień postoju. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które nie chcą się na lotnisko tłuc taksówką lub komunikacją miejską i preferują przyjechać własnym samochodem. Szybka i wygodna rezerwacja online zapewnia gwarantowane miejsce na parkingu na wybrany okres czasu.

 

 

Zostaw komentarz