Syropy SodaStream – przegląd dostępnych smaków

Ekspresy do napojów gazowanych SodaStream wprowadziły prawdziwą rewolucję na rynku napojów gazowanych. Do tej pory, chcąc kupić napój smakowy, należało po prostu iść do sklepu i wybrać produkt w puszce lub butelce odpowiedniej wielkości. Teraz jest wartościowa alternatywa – napoje gazowane możesz samodzielnie przygotować we własnym domu! Jak to właściwie działa? Wyjaśniamy fenomen SodaStream i prezentujemy listę najpopularniejszych syropów smakowych!

SodaStream – co to jest?

SodaStream to firma produkująca ekspresy do napojów gazowanych, nazywane także saturatorami. Mając w domu takie urządzenie, można w prosty sposób stworzyć wodę z bąbelkami. W ekspresie umieszcza się specjalny nabój z CO2, dzięki któremu można nagazować wodę znajdującą się w specjalnym zbiorniku – butelce albo karafce. Tak we własnych czterech ścianach stworzysz wodę sodową. Jeśli jednak preferujesz napoje o smaku owoców czy ziół, możesz wzbogacić smak wody specjalnym syropem. Opakowanie o pojemności 440 ml wystarcza na przyrządzenie około 9 litrów napoju smakowego.

Dlaczego to rozwiązanie jest naprawdę innowacyjne?

  • Przygotowujesz napój kiedy chcesz i w takiej ilości, jak chcesz – w każdej chwili. Nie musisz martwić się o robienie zapasów ani o to, czy w danym dniu akurat jest otwarty sklep.
  • Rezygnując z kupowania napojów w sklepie, wybierasz ekologię! Nie musisz używać szkodliwych jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych.
  • Masz wpływ na smak napoju! Możesz wybrać stopień nagazowania wody, a także ilość syropu. Możliwe jest także eksperymentowanie z mieszaniem więcej niż jednego syropu w jednym napoju.

Jak widać, system do tworzenia napojów gazowanych SodaStream to ciekawe rozwiązanie, które zyskuje coraz szybciej ogromną popularność. Ciekawi cię, jaki napój można przygotować, korzystając z takiego sprzętu? Poniżej znajdziesz najchętniej wybierane propozycje.

Najlepsze syropy smakowe SodaStream

Aktualnie oferta syropów smakowych do ekspresów SodaStream jest dość szeroka. Niewykluczone jednak, że wciąż będzie rozwijana i za jakiś czas pojawią się nowości. Co można polecić na ten moment?

  • Syrop SODASTREAM LIPTON ICE TEA LEMONIADA – to napój dający prawdziwe orzeźwienie. Będzie idealnym wyborem na upalne dni, szczególnie, jeśli dodasz do szklanki kilka kostek lodu.
  • Syrop SODASTREAM ENERGY koncentrat przeznaczony dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dodaje energii, poprawia koncentrację i skupienie. Chociaż zawiera cukier i kofeinę, w składzie znajdziesz także porcję witamin. Na pewno sprawdzi się lepiej niż napoje energetyczne sprzedane w puszkach.
  • Syrop SODASTREAM PEPSI – kto nie lubi Pepsi? Amatorzy tego gazowanego napoju są na całym świecie, więc nic dziwnego, że Pepsi z ekspresu SodaStream znajduje się wśród najpopularniejszych syropó Idealny napój dla młodych oraz starszych, którzy są młodzi duchem!
  • Syrop SODASTREAM LIPTON GREEN TEA – następna propozycja na upały. W tej wersji ma aromat zielonej herbaty, orzeźwia i działa koją
  • Syrop SODASTREAM MIRINDA – skoro na liście najlepszych propozycji jest Pepsi, to nie mogło zabraknąć Mirindy. Gazowany pomarańczowy napój także jest bardzo popularny wśród użytkowników ekspresów SodaStream.

Dostępna gama napojów możliwych do przygotowania za pomocą domowego saturatora jest naprawdę imponująca. Jeśli lubisz nowinki technologiczne, a przy tym ekologia jest dla ciebie ważna, nie musisz rezygnować z ulubionej Mirindy, Pepsi czy gotowej mrożonej herbaty. Wystarczy zainwestować w SodaStream, a jednorazowe butelki zamienić na wielorazowe – w tym także te, które można zabrać z domu.

Zobacz syropy SodaStream w sklepie MediaMarkt i zrób zapasy do domu! Docenią to nie tylko członkowie twojej rodziny, ale także odwiedzający cię goście, którzy z chęcią spróbują orzeźwiających smaków.

Zostaw komentarz