Uniwersalne, praktyczne i stylowe, czyli najlepsze upominki dla nauczyciela

Zakończenie roku przywołuje na myśl wakacje pełne słońca, ale najpierw trzeba skompletować strój galowy i kupić upominek dla nauczyciela. Tym razem nie musisz biegać po sklepach w poszukiwaniu prezentów – wszystkie znajdziesz w jednym miejscu. Odwiedź Colorland i zachwyć się ofertą fotoproduktów, które pokocha każdy nauczyciel.

Stylowa fotoksiążka – pamiątka na lata

W kwestii prezentów na koniec roku szkolnego uniwersalność ma kolosalne znaczenie. Poszukujesz produktu, który można zmodyfikować i dopasować do każdego z nauczycieli? Colorland to właściwe dla Ciebie miejsce. W ofercie marki znajdziesz fotoprodukty, które możesz wręczyć nauczycielom w dziękczynnym geście.

Flagowym produktem marki jest fotoksiążka – nieszablonowa propozycja dla tych, którzy poszukują oryginalnych pomysłów na prezent. Wykorzystaj kreatywny zmysł i dopasuj kolejne egzemplarze dla nauczycieli geografii, biologii, języka obcego czy matematyki. Fotoksiążka kosztuje mniej niż bukiet kwiatów! Teraz trwa wyjątkowa promocja, w której możesz sporo zaoszczędzić. Z kodem SCHOCLD35 zamówisz fotoksiążkę w cenie niższej aż o 35%. Z oferty wyłączone są fotoksiążki złocone i laminowane. Spiesz się! Kod jest ważny do 30.06.2024 r. i możesz go zrealizować zarówno na stronie marki, jak i w aplikacji ColorlandGO.

Uniwersalna fotopamiątka na koniec roku szkolnego

Zakup kilku egzemplarzy jednego produktu to ogromne ułatwienie dla rodziców oraz uczniów, którzy samodzielnie organizują prezenty na nauczycieli na koniec roku. Potrzebujesz inspiracji na uniwersalny upominek z duszą? Fotopamiątka perfekcyjnie sprawdzi się w tej roli. Fotografia klasy oraz wzruszające życzenia skryte za sztywną okładką to hit wśród tegorocznych pomysłów na prezent.

Fotopamiątka może być dodatkiem do głównego podarunku, a także stylowym upominkiem od klasy dla nauczyciela każdego przedmiotu. To produkt, który możesz całkowicie spersonalizować, dodając zdjęcie, życzenia oraz dedykację. Taki prezent zamówisz, siedząc wygodnie w zaciszu własnego domu. Oszczędzisz cenny czas i zyskasz upominek, którego z pewnością nie wręczy nikt inny.

Fotokubek – praktyczny upominek dla nauczyciela

Nie od dziś wiadomo, że praca grona pedagogicznego nie ogranicza się wyłącznie do czasu spędzonego w szkole. Zawód nauczyciela to także sprawdzanie klasówek po godzinach, przygotowywanie kolejnych lekcji, gromadzenie materiałów, które w atrakcyjny sposób przekażą uczniom wiedzę.

Wszystkie te chwile można uprzyjemnić, wręczając nauczycielom fotokubek. To jeden z najbardziej praktycznych upominków, którego zawartość niejednokrotnie ukoi nerwy czy pobudzi do pracy. Kubek ze zdjęciem także zaprojektujesz na stronie Colorland. Wybierz ciekawy szablon, dodaj klasową fotkę i chwytliwy cytat, a stworzysz unikalny upominek dla nauczyciela.

Poznaj pełną ofertę Colorland i wybierz stylowe prezenty na koniec roku szkolnego. Zaskocz wychowawcę oraz nauczycieli upominkiem, który wzrusza i wywołuje świetne wspomnienia, a następnie z czystym sumieniem powitaj upragnione wakacje!

Zostaw komentarz