Taxi Viva Tarnów – Twój sprawdzony partner w przewozach

Taxi Viva Tarnów – Twój sprawdzony partner w przewozach

Pomimo że w ostatnich latach jesteśmy świadkami prawdziwej rewolucji, jeśli chodzi o przewozy osób, to klasyczne korporacje taksówkowe nie oddają łatwo pola i nadal mają stałe grono klientów. Najlepszym tego przykładem jest Taxi Viva, która działa w Tarnowie od ponad 20 lat. Co takiego wyróżnia dobrą korporację?
Sprawdźmy.

Rozpoznawalność marki

Taxi Tarnów istnieje od blisko 30 lat. W tym czasie zdołało wyrobić sobie renomę solidnej i uczciwej firmy, a jej kierowcy obsługują często kolejne pokolenia mieszkańców Tarnowa.

Zadbana i zróżnicowana flota auta

Taksówka to wizytówka korporacji. W Taxi Tarnów dysponujemy flotą zadbanych aut osobowych, kombi, jak również typu Van, co ułatwia dopasowanie pojazdu do potrzeb pasażera. Czasem może zaistnieć potrzeba przewozu 4-5 osób lub większej ilości bagażu co w przypadku auta osobowego mogłoby być utrudnione.

Całodobowy dostęp do taxi dzięki wygodnej aplikacji

Żyjemy w czasach smartfonów, dzięki czemu zamawianie taksówek w dużym stopniu przeniosło się do aplikacji. Viva Taxi Tarnów posiada własną aplikację mobilną, dzięki czemu nasi klienci o dowolnej porze dnia i nocy za sprawą kilku kliknięć mogą zamówić taksówkę pod wskazany adres.

Obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego

Oba segmenty są niezwykle istotne z punktu widzenia korporacji. Oba jednak nieco różnią się od siebie. Klient biznesowy może liczyć np. na taxi premium i wygodne płatności bezgotówkowe rozliczane na koniec danego okresu rozliczeniowego na podstawie faktury. W ramach obsługi klientów biznesowych, Taxi Tarnów oferuje m.in. przewóz gości hotelowych i transport na lotniska w Rzeszowie lub Krakowie oddalone od Tarnowa odpowiednio o 75 km i 85 km.

Taxi to również bogata oferta usług dodatkowych

W życiu zdarzają się sytuacje, w których nie potrzebujemy transportu, ale potrzebujemy skorzystać z pomocy. Wówczas idealnie sprawdzą się niektóre usługi świadczone przez korporacje taksówkowe np.
– uruchomienie samochodu za pomocą kabli (zimą akumulator lubi negatywnie zaskoczyć),
– dowóz paliwa na terenie miasta (pusty bak, to zawsze spory problem),
– dowóz małych zakupów spożywczych, jeśli akurat pilnie czegoś potrzebujemy, a nie możemy np. samemu wyskoczyć do sklepu (małe dziecko pod opieką),
– odprowadzenie samochodu pod wskazany adres,
– zamówienie taxi z fotelikiem dla dziecka,
– wniesienie bagażu pod adres – idealna opcja dla osób starszych.

Podsumowanie

Jak widać, Taxi Tarnów oferuje usługi dla każdej grupy klientów. Zróżnicowana flota aut, łatwe zamawianie kursów, możliwość obsługi klientów biznesowych i szeroka gama usług dodatkowych sprawiają, że jest to partner, na którym można polegać. Wybierasz się do Tarnowa? Wybierz Taxi Tarnów, a spotkasz się obsługą na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o usługi taxi.

Zostaw komentarz