Spraw swojej babci wymarzony prezent od Dreame pod choinkę

Szukasz prezentu świątecznego dla swojej babci i znów nie masz pomysłu, co kupić? Pomyśl o jej wygodzie i komforcie na co dzień. Nawet jeśli nie ma problemów z poruszaniem się, to na pewno woli spędzać czas na rozrywkach, a nie sprzątaniu. Na pewno ucieszy się z prezentu w postaci odkurzacza od Dreame. Postaw na jeden z funkcjonalnych modeli!

Czyszczenie podłogi bez mopowania będzie możliwe z Dreame H12 Core 

Jeżeli babcia w czasie Świąt spodziewa się wielu gości, to na pewno nie obędzie się bez niespodzianek w postaci wylanej na podłogę kawy czy innego napoju. Zamiast się schylać i wycierać plamy babcia będzie mogła użyć praktycznego odkurzacza, gdy podarujesz jej Dreame H12 Core. To odkurzacz z funkcją czyszczenia na mokro, który wyposażony jest w dwa zbiorniki na wodę, a także samoczyszczącą się szczotkę po włożeniu do podstawy i naciśnięciu przycisku. Zbiornik na zużytą wodę ma 500 ml pojemności, a na czystą – 900 ml. Można zatem najpierw wessać wilgoć, a następnie przetrzeć podłogę czystą wodą. Babcia na pewno odkryje także inne przydatne funkcje tego urządzenia, choćby automatyczne dopasowanie mocy ssania do stopnia zabrudzenia powierzchni. Oczywiście tym odkurzaczem będzie mogła również odkurzyć powierzchnię na sucho bez jej rysowania. Zamiast miotły będzie od teraz używała funkcjonalnego odkurzacza bezprzewodowego.        

Wybierz Dreame T30, gdy babcia lubi dbać o szczegóły 

Jeżeli nie chcesz, by babcia przemęczała się przy sprzątaniu, podaruj jej urządzenie, które ułatwi odkurzanie nawet dużych powierzchni. Mowa o pionowym odkurzaczu Dreame T30, który może pracować nawet przez 90 minut. Jednocześnie ma dużą moc ssania, co sprawia, że poradzi sobie z każdym zanieczyszczeniem podłogi czy dywanu. Dzięki wyposażeniu w 5-stopniowy system filtracji eliminuje szkodliwe alergeny, ale i roztocza. Dzięki temu każda odkurzana powierzchnia może pozostać nieskazitelnie czysta. Ten model od Dreame wyposażony jest w kilka funkcjonalnych wymiennych końcówek. Elastyczna umożliwi odkurzanie pod meblami bez konieczności schylania się, co na pewno jest plusem dla osób starszych. Z kolei szczelinowa zapewni możliwość usunięcia kurzu nawet z trudno dostępnych miejsc. Warto podkreślić, że odkurzacz jest stosunkowo lekki, zatem jego użytkowanie będzie dla babci wygodne. Jeśli jednak o wygodzie mowa, to możesz też postawić na rozwiązanie, które właściwie eliminuje wszelki wysiłek podczas sprzątania.        

Dla aktywnej babci, która lubi robić wiele rzeczy na raz – Dreame D9 Max 

Jeżeli babcia jest aktywna i lubi robić wiele rzeczy na raz, np. jednocześnie czytać książkę i ćwiczyć na stacjonarnym rowerku albo gotować i oglądać ulubione seriale czy rozmawiać z koleżankami, to na pewno sprzątanie jest ostatnią rzeczą, o której myśli. Jeżeli jest z technologią za pan brat, to możesz podarować jej na Święta Dreame D9 Max. To robot sprzątający, który może odkurzyć podłogę, ale i ją umyć. Wyposażony jest zarówno w pojemnik na kurz i inne zanieczyszczenia, jak i zbiornik na wodę. Samodzielnie mapuje teren i wykrywa przeszkody. Możesz wgrać babci na smartfona odpowiednią aplikację i zaznajomić ją z obsługą, by mogła sterować swoim odkurzaczem i programować jego pracę. Taki odkurzacz sprawdzi się nawet w małym mieszkaniu, bo nie zajmuje dużo miejsca. Jednocześnie ma ciekawy design i na pewno przypadnie babci do gustu. Jeżeli chcesz wybrać, któryś z odkurzaczy na prezent świąteczny, to sprawdź ofertę na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl/.     

Zostaw komentarz