Etui z własnym zdjęciem – spersonalizuj swój smartfon

Smartfon to nie tylko praktyczne narzędzie do komunikacji z innymi i surfowania po Internecie, ale również osobisty gadżet, który określa nasz styl i osobowość. Z tego względu starannie wybieramy markę smartfona i personalizujemy wygląd sprzętu pod swoje własne preferencje. Etui stanowi jeden z kluczowych elementów wyposażenia smartfona, który dodaje mu unikalnego charakteru i podkreśla indywidualność właściciela. Dzięki odpowiednio dopasowanemu etui smartfon staje się niepowtarzalny i wyróżnia się spośród innych urządzeń. Jeśli szukasz oryginalnego etui do swojego smartfona, które będzie idealnym odzwierciedleniem Twojej osobowości, zaprojektuj etui z własnym zdjęciem. Taka personalizacja nie tylko sprawi, że Twój smartfon będzie unikalny, ale również pozwoli Ci nosić zawsze ze sobą ulubione wspomnienia.

Etui z własnym zdjęciem – kreatywny pomysł na ochronę Twojego smartfona 

Podstawową funkcją etui na telefon jest oczywiście ochrona urządzenia przed uszkodzeniami, zarysowaniem i zanieczyszczeniami. Jednak warto zauważyć, że etui potrafi dużo więcej i może całkowicie odmienić wygląd Twojego smartfona nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki możliwościom indywidualnej personalizacji, etui na telefon przestaje być jedynie funkcjonalnym elementem wyposażenia, a staje się wyrazem Twojej osobowości 

W sklepie internetowym Empik Foto masz szansę samodzielnie zaprojektować unikalne etui z własnym zdjęciem lub dowolną grafiką, co pozwoli Ci w pełni wyrazić swoją kreatywność i stworzyć case, który będzie doskonale odzwierciedlać Twoje osobiste pasje. Etui z własnym zdjęciem nabiera także wartości emocjonalnej. Umieszczając na nim fotografie rodzinne, zdjęcia z wakacji lub przypominające o ważnych momentach z życia możesz codziennie nosić ze sobą swoje cenne wspomnienia.  

Etui z własnym zdjęciem – jak zrobić? 

Etui ze zdjęciem lub dowolnym motywem graficznym zamówisz w sklepie internetowym Empik Foto. Do dyspozycji masz etui w różnych rozmiarach idealnie dopasowanych do popularnych modeli telefonów różnych marek. Nasze etui na smartfony wykonane są z przezroczystego, elastycznego silikonu, który doskonale chroni urządzenie przed zarysowaniami i uszkodzeniem oraz zapewnia komfortowe trzymanie telefonu w dłoni. 

Aby zamówić etui, wystarczy wybrać dedykowany model dla swojego telefonu, a następnie przejść do panelu projektowania. Tam będziesz mógł skorzystać z gotowych propozycji układów graficznych lub stworzyć swój własny projekt od podstaw. Dodaj ulubione zdjęcia, grafiki i teksty. Eksperymentuj z różnymi fontami, klipartami i kolorami tła. W międzyczasie będziesz mógł dowolnie modyfikować parametry projektu i produktu, aby idealnie dopasować etui do swoich preferencji. Po zakończeniu pracy nad projektem, przejdź do procesu składania zamówienia. Wybierz preferowaną formę dostawy i płatności. Gdy zamówienie zostanie złożone, pozostaje jedynie cierpliwie czekać na dostarczenie wyjątkowego etui, które nie tylko będzie chroniło Twój telefon, ale także wyróżni go spośród innych. 

Etui ze zdjęciem – pomysł na prezent  

Personalizowane etui na smartfon to także doskonały pomysł na osobisty prezent dla bliskiej osoby. Umieszczenie na etui Waszego wspólnego zdjęcia, kolażu zdjęć z wakacji, czy grafiki związanej z zainteresowaniami przyszłego właściciela sprawi, że prezent nabierze wyjątkowego znaczenia i wartości emocjonalnej. Tego typu upominek może pozytywnie zaskoczyć osobę obdarowaną i stać się dla niej pamiątką, która każdego dnia będzie przypominała jej o Waszej relacji. 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Zostaw komentarz